CZE CASSIOPEA Only in CZECH

Vaše kritike, predloge i sugestije u vezi DAJKA I EKIPA//CoD2 Servera, možete izneti na ovom forumu
Odgovori
Mikro
Postovi: 16
Pridružio se: Sre Mar 30, 2022 12:19 am

CZE CASSIOPEA Only in CZECH

Post od Mikro »

Tak tyvole je tohle možný? co to tady máte za admin team? od jocy dostanu banána jentak bezduvodu...protože to vetsinou hrajou dementi co to neumej...tak si vklidku mam 60/20 to neni nic neobvykleho...... a dostanu od jocy ban...už jednou me zabanoval....nahazel jsem na fora videa jak hraju aby me odbanoval a ted to ten vejr udela znova....tak ja to nechapu tyvole...Tu hru hraju 13 let na gemeparku jsem byl 2 v DM i v sadku od ty doby to tak nejak prubezne hraju tak je asi logicky ze to budu sypat vic nez ty boti co jsem chodej hrat kurwa dopici....kdy už to pochopite...jsem fakt nasranej....ze mi to rekne nakej blbec co ma 10/30 ze mam WH tak je mi to u pici...ale kdyz to nepozna ani admin...a ten ani nedokaze odepsat kdyz se podruhy pripojim na server...co to je za pristup twl? ta hra je na pokraji vymreni je tu par serveru par hracu..to mam jako skoncit za celou tu dobu co to hraju jen kvuli tomu ze mate v A teamu kreteny? to fakt neni mozny...Proberte se.... doufam ze si to prectes...protože ty si mi delal to samy.....nejdriv si napsal at je si necham zahrat ze jsou spatny.,tak jsem polevil...pak si se dohry pridal ty...parkrat jsem te zabil a zacal si me kickovat....tak twl bud to nehrajte kdyz to neumíte nebo aspon nekickujete lidi co zadny hacky ke hrani nepotrebujou....a radsi kickujte ty dementy co jsou zaply jen sedej za zdi a zabijej...napriklad Zafer ten hraje furt uz jakou dobu a ten ban nedostane...mam ho natocenyho...ale ze je spatnej i s tim WHckem tak to nikomu nevadi a muze si hrat? Pak tam prijdu já vsechny postrilim a dostanu ban ? to si delate prdel ? podobný hráč BLITZ...vubec nwm co je to za typka ale potkavam ho casto a vim jak hraje a stoprocetne muzu rict ze nic nepouziva a tenhleten hrac taky dostane ban.....Zafer a podobná verbež tak ty si vklidku hrajou a nikdo je neresi...ikdyz je videt na prvni dobrou ze je zaplej......ja zadny takovyhle sracky nepotrebuju k tomu abych byl kazdou hru první.....Já kdybych mel WH tak rozhoddně nemam 60/20 ale 60/0.....jste fakt banda trotlu...nezlobte se na mě ale už me to pekně sere to vase chovani a bezduvodni kickovani.....

TU HRU HRAJU OD MLÁDÍ ...PROSEDEL JSEM U NÍ TISICE A TISICE HODIN a když je na pokraji vymřeni...když je tu par serveru tak me začnete banovat abych si nemohl zahrat uz nikdy a skoro nikde?
Se podivej na dajka ekipa rifles toujane jak jsem na tom se skore....použivat WH tak rozhodně nemám 3800 / 1726 ale 3800/100....jenze to vam nedochazi...ja kdybych se zapnul tak si nikdo nezahraje...jenze proc bych cheatoval? nikdy jsem to nepoužival a kdybych to použil tak si to dokonce života neodpustim...protože jsem na to alergickej a nesnasim to...když debilkove neumej strilet tak se zapnou a jedou si curaci zasrany.....
Odgovori