Permanentno banovan

Vaše kritike, predloge i sugestije u vezi DAJKA I EKIPA//CoD2 Servera, možete izneti na ovom forumu
meta
Postovi: 6
Pridružio se: Ned Maj 16, 2021 9:33 pm

Permanentno banovan

Post od meta »

Pozdrav!
Povremeno dolazim na vaš server da igram, više puta sam dolazio, više godina.
Nisam baš tako čest, ali sam dolazio.
Pre par dana sam pokušao da uđem na server ali piše da sam permanentno banovan, ne znam zbog čega.
Ja sam stari igrač i nikada nisam koristio nikakav čit, nikada nisam ni pokušao.
Mislim da nisam nikoga ni vređao, ali nisam siguran, jedino ako me je neko od "admina" provocirao, mada, to nije u mom maniru.
Povremeno bih dolazio da igram, ali ne mogu.
Molim vas da mi skinete ban, ako se slažete.
HVALA!!!
meta
Postovi: 6
Pridružio se: Ned Maj 16, 2021 9:33 pm

Re: Permanentno banovan

Post od meta »

Zaboravih da kažem da sam ja Pokretna meta.
dacajoca
Site Admin
Postovi: 98
Pridružio se: Čet Dec 28, 2017 10:41 pm

Re: Permanentno banovan

Post od dacajoca »

Pozdrav !!!
Da li si uvek igrao pod tim nickom ?
meta
Postovi: 6
Pridružio se: Ned Maj 16, 2021 9:33 pm

Re: Permanentno banovan

Post od meta »

Uvek igram sa ovim nikom, nikad ne menjam nik.
meta
Postovi: 6
Pridružio se: Ned Maj 16, 2021 9:33 pm

Re: Permanentno banovan

Post od meta »

Znači to je to? Banovan bez razloga i to mi je što mi je? Lepo!
meta
Postovi: 6
Pridružio se: Ned Maj 16, 2021 9:33 pm

Re: Permanentno banovan

Post od meta »

Da li postoji ovde neko ko će odgovoriti na pitanje?
Zašto sam banovan?
Ustvari , više bih voleo da mi skinete ban nego da mi odgovorite, znam da ima raznih admina, nekome je nešto smetalo.
Nisam očekivao da nećete dati nikakav odgovor.
Ljudi, ovu igru igram odavno, još od verzije 1.0, igrao sam na eunetu, Bitangama, sada na Veteran serveru, UVEK sam igrao sa nikom Pokretna meta.
dacajoca
Site Admin
Postovi: 98
Pridružio se: Čet Dec 28, 2017 10:41 pm

Re: Permanentno banovan

Post od dacajoca »

Pozdrav !
Skinut ti je ban.
U buduće pazi šta radiš a posebno šta pričaš. Sa servera se banuju i oni koji sve negativno pričaju o istom, što je i logično. Ako im se ne sviđa server, ban je jedan od načina da potraže bolji :)
meta
Postovi: 6
Pridružio se: Ned Maj 16, 2021 9:33 pm

Re: Permanentno banovan

Post od meta »

Hvala za skinuti ban!
Zaista ne znam zbog čega sam banovan. Voleo bih da znam zašto, pošto nisam od onih koji se svađaju i pričaju svašta, čiter nikada nisam bio, nisam ni sad.
Naravno, razumeću i ako ne želite da odgovorite,
Igram COD odavno i nikada me niko nije banovao ni za šta.
Još jednom se zahvaljujem!
dacajoca
Site Admin
Postovi: 98
Pridružio se: Čet Dec 28, 2017 10:41 pm

Re: Permanentno banovan

Post od dacajoca »

Pozdrav !
Možda neki neprikladan komentar, možda neko vredjanje, možda malo preterivanja sa campom ....., uglavnom, razlog za ban ne mora da bude čit.
dacajoca
Site Admin
Postovi: 98
Pridružio se: Čet Dec 28, 2017 10:41 pm

Re: Permanentno banovan

Post od dacajoca »

Takođe:
Ovaj server je star 13 godina, i neće se menjati, glupe sugestije tolerišem do određene granice, kada se pretera banujem. Ljudi treba da shvate da oni ulaze na server, a ne da server dolazi kod njih u goste. Nema potrebe za bilo kakvim sugestijama :). Žalosno je videti igrača koji godinama ulazi na DM-TDM server, a ne voli DM. Još žalosnije je videti igrača da ulazi na server na kom je 13 godina all weapon's a smeta mu trench :) Čemu onda komentari ? Ako igrač voli samo TDM, zašto ulazi na server kada zna da ima i DM, a kada je DM ima li potrebe za komentarima kad mu samo ime servera pokazuje gde je ušao ? Ponekad banujem igrače samo da bi shvatili da komentarima mogu samo dobiti zabranu ulaska na server.
Odgovori