Perma ban?

Vaše kritike, predloge i sugestije u vezi DAJKA I EKIPA//CoD2 Servera, možete izneti na ovom forumu
Odgovori
patzoviii
Postovi: 2
Pridružio se: Pon Sep 19, 2022 6:30 pm

Perma ban?

Post od patzoviii »

Pozdrav,

prije 5 minuta sam bez razloga permanently bannan. Nisam koristio nikakav cheat, molim da reagirate.
Igram pod istim nickom kao i moj username: patzoviii

Hvala unaprijed.

Pozdrav
dacajoca
Site Admin
Postovi: 98
Pridružio se: Čet Dec 28, 2017 10:41 pm

Re: Perma ban?

Post od dacajoca »

Pozdrav !!!
Lično sam te banovao, pa ti razmisli malo o svojim izjavama, da li je baš sve istina što si opisao u postu ????
Ja ne bi rekao !
Komentari su suvišni, imaš još oko 800 servera CoD2, pa pokušaj njih da ubedjuješ. Možda negde i prodje ...
Sve najbolje !
patzoviii
Postovi: 2
Pridružio se: Pon Sep 19, 2022 6:30 pm

Re: Perma ban?

Post od patzoviii »

Pozdrav,

ako je tako, onda je problem tim veći!
Za moj ban nemas apsolutno nikakvog dokaza jer ja to nisam nikad u zivotu koristio, niti cu koristiti.
Nebitno je gdje cu ja igrati, na kojem serveru, nego necu dozvoliti da me se bana bez razloga i bez ijednog dokaza, jer ti si mene banovao cisto na temelju svoje nekakve procjene koju mi uopce nisi objasnio. Ako si me vec banovao i navodno imas pravi razlog za to onda mi zaista objasni zašto sam banan?

Sve što sam napisao sada i prethodno je apsolutna istina, imam previše godina da bih išao paliti cheatove (koje iskreno ne znam ni upalit) u igri iz 2006. i koju igram toliki dugi niz godina. Još uz to sve, uz svo moje iskustvo u igri a posebice na deathmatch gametypeu na svim mapama, mene netko bana i govori mi da sam cheater, haxer, kako god i sta god, a to je cista neistina i krajnje neozbiljno od tebe posebice.

Hvala.

Pozdrav.
Odgovori