nemoguće pristupiti serveru

Vaše kritike, predloge i sugestije u vezi DAJKA I EKIPA//CoD2 Servera, možete izneti na ovom forumu
Niksi
Postovi: 9
Pridružio se: Sre Nov 03, 2021 5:57 pm

nemoguće pristupiti serveru

Post od Niksi »

Pozdrav da li sam baniran ili što. Ako jesam nema razloga za ban. Niti sam cheater niti haker. Normalni igrač. Pa to može potvrditi Član Hemeroid i ATJ Komandos. S njima sam pričao u par navrata. Molim odgovor

Nick mi je na igrici niksi
dacajoca
Site Admin
Postovi: 98
Pridružio se: Čet Dec 28, 2017 10:41 pm

Re: nemoguće pristupiti serveru

Post od dacajoca »

Pozdrav !!!
Pregledao sam log, i moram priznati da tvoje navode potvrđuju i ATJ Komandos i Hemoroid :)

2021-10-18 12:38:18 komandos@DM-TDM: clientkick 1 //Username=niksi IP=89.164.211.146 (HR)
2021-10-31 10:39:39 hemoroid@DM-TDM: pb_sv_getss 6 //Username=niksi IP=141.136.245.6 (HR)
2021-11-01 14:59:04 komandos@DM-TDM: clientkick 4 //Username=niksi IP=89.164.9.62 (HR)
Niksi
Postovi: 9
Pridružio se: Sre Nov 03, 2021 5:57 pm

Re: nemoguće pristupiti serveru

Post od Niksi »

sve tri su mi ip sa kućnog neta. Ali i dalje ne znam zašto sam kickan ili baniran.koji je razlog, i jel mogu biti odbaniran.
Niksi
Postovi: 9
Pridružio se: Sre Nov 03, 2021 5:57 pm

Re: nemoguće pristupiti serveru

Post od Niksi »

jutros sam od kuće mogao ući na server. Ali sa druge ip adrese nemogu. Slična je kao i ova koja mi je kući trenutno sa ove nemogu ući pa molim da me se odblokira
141.138.58.180
Niksi
Postovi: 9
Pridružio se: Sre Nov 03, 2021 5:57 pm

Re: nemoguće pristupiti serveru

Post od Niksi »

Molim te da mi pogledaš ovu ip koju sam napisao, i da mi taj raspon odbaniraš. Ne znam zašto sam uopće bio tu
dacajoca
Site Admin
Postovi: 98
Pridružio se: Čet Dec 28, 2017 10:41 pm

Re: nemoguće pristupiti serveru

Post od dacajoca »

Pozdrav !!!
141.138.58.180 je automatski banovana zbog velikog broja paketa prilikom konektovanja. Ne preporučujem ti da koristiš bilo koji drugi način konektovanja na server osim direktnog konektovanja. Zaboravi na programe kao što su HLDS ili steam.
Niksi
Postovi: 9
Pridružio se: Sre Nov 03, 2021 5:57 pm

Re: nemoguće pristupiti serveru

Post od Niksi »

Ne koristim ništa... To mi je računalo na poslu... Na njemu igram onako kad mi je dosadno tad igram na 100 fps jer je grafika integrirana na njemu... A kući sam kad igram i imam vremena igram na svom računalu i tu je odlična grafika... Ne koristim nikakve hlds i dedicated ni ništa... Ne triba mi to... Ovaj server mi je zanimljiv jer ima dobrih mapa i dobrih igrača.. Ne kužim kakve pakete mi koristi računalo sa posla prilikom konektiranja
Niksi
Postovi: 9
Pridružio se: Sre Nov 03, 2021 5:57 pm

Re: nemoguće pristupiti serveru

Post od Niksi »

Opet mi je kučna ip banirana... Zašto to se događa...
Trenutna kući je 89.164.207.110
Niksi
Postovi: 9
Pridružio se: Sre Nov 03, 2021 5:57 pm

Re: nemoguće pristupiti serveru

Post od Niksi »

Da li sam ja opet baniran i zašto... Uopće nemogu pristupiti serveru nikako.
Ne znam u čemu je problem. Molio bi objašnjenje
dacajoca
Site Admin
Postovi: 98
Pridružio se: Čet Dec 28, 2017 10:41 pm

Re: nemoguće pristupiti serveru

Post od dacajoca »

Pozdrav !!!
Po ko zna koji put ovo pišem.
Server ima jednu od najboljih DDOS zaštita na svetu i sigurno najbolju DDOS zaštitu u evropi. Zaboravi na sve programe za konektovanje na servere i za pretragu servera. Svi ti programi kao što je steam, discord itd šalju nedopustiv broj paketa prema serveru. 2 klik na COD2 MP, idi na join game, pronađi server i konektuje se. Ako si već koristio neke programe za konektovanje na server moje ti suze ne mogu pomoći, ruter te je izbacio iz mreže komplet.
Odgovori