prijedlog gameplay-a

Vaše kritike, predloge i sugestije u vezi TOUJANERifle///DAJKA I EKIPA CoD2 servera, možete izneti na ovom forumu
Odgovori
ulra
Postovi: 6
Pridružio se: Ned Jan 07, 2018 1:42 pm

prijedlog gameplay-a

Post od ulra »

Poštovanje Daco, Joca, moj prijedlog je da na ovaj server ubacimo + pisštolj ali samo 1 metak u sanzeru.

Također izbaciti ono T brzo trčanje- pamtim takav server prije 7-8 god neki koji je bio daleko najbolji..

Srdačan pozdrav, ulRa
dacajoca
Site Admin
Postovi: 98
Pridružio se: Čet Dec 28, 2017 10:41 pm

Re: prijedlog gameplay-a

Post od dacajoca »

Pozdrav Urla !
Ništa od pištolja !
Za trčanje mi se još niko nije žalio, a koliko vidim, server je dosta bolji nego pre 7-8 godina ( to ne prosuđujemo ni ja ni ti nego broj igrača ). Druga stvar je šta se tebi lično sviđa a šta ne.
ulra
Postovi: 6
Pridružio se: Ned Jan 07, 2018 1:42 pm

Re: prijedlog gameplay-a

Post od ulra »

ja kazem za sevrer drugi neki, ako je vama ok sve stoji, ja samo dajem moj prijedlog.
Za trčanje te pistolj sam naveo prijedlog jer vidim kako igram da je dosta igrača tu koji igraju i profesionalno igricu (lan turniri itd ) i gdje je odlično za malo treninga ako je i na serveru identičan gamepay kao i na turnirima, a to je dakle standardni.
Ništa manje nije igrivo , samo je realno, ali opet kazem to je samo moje mišljenje.
Pozz
dacajoca
Site Admin
Postovi: 98
Pridružio se: Čet Dec 28, 2017 10:41 pm

Re: prijedlog gameplay-a

Post od dacajoca »

Gameplay je različit od servera do servera. Koliko god ima na svetu servera, toliko je različitih postavki igre. Što se tiče turnira, i tu je sve različito. Neki imaju PAM neki nemaju neki nodust, neki ne ...
Sve u svemu, realnije je da igrač može potrčati, zar ne ?
To je i Activision skontao, pa u daljim nastavcima CoD po defaultu ima trčanje.
Odgovori