sending pm

Vaše kritike, predloge i sugestije u vezi DAJKA I EKIPA//CoD2 Servera, možete izneti na ovom forumu
Odgovori
IIDARK_BIKERII
Postovi: 3
Pridružio se: Čet Jan 11, 2018 5:49 pm

sending pm

Post od IIDARK_BIKERII »

Kontaktirao bih admina/admine ako je to moguće ali nije moguće jer je tako nariktano pa ovim putem molim da mi se admin obrati, pošto ja ne mogu.
dacajoca
Site Admin
Postovi: 98
Pridružio se: Čet Dec 28, 2017 10:41 pm

Re: sending pm

Post od dacajoca »

Poštovanje !
Ne razumem šta je nariktano ? Ovim putem možeš da se obratiš adminima.
IIDARK_BIKERII
Postovi: 3
Pridružio se: Čet Jan 11, 2018 5:49 pm

Re: sending pm

Post od IIDARK_BIKERII »

Ne mogu poslati pm(private message) bilo kome pa ni adminima, no dobro ako se mogu ovdje obratiti.

Već neko vrijeme padaju optužbe da imam wallhack ili šta ti ja znam. Stvar je jednostavna da nemam, ja sam im svima rekao kakva je situacija kod mene - da ne znam to instalirat, koristit i zajebavat se s tim sranjima te da igram cod2 od 2008-e. Ukratko netko me bannao, sumnjam na "goldie" ili "where are you now" jer stalno su tamo, a taman kad me izbacilo goldie je bila u spectatoru. Pišem ovdje jer se inatim tim osobama koje ne mogu bolje od mene očito i ne bih se zamarao s bannom inače ali to je jedan od servera koji mi fino rade i ping mi nije visok.

Meni nije namjera sjesti za kompjuter pa biti najbolji, meni je cilj sjesti i opustit mozak od posla i pobjeć na 2 sata od ostalih životnih obaveza i problema... i onda mi dođu takvi koji pametuju i takvo šta mrtvo ladno rade... pa daj ajde.

Zato bih volio nek se čuje i pročuje da svatko ko sumnja u moje igranje neka samo traži moju adresu pa neka navrati ili neka traži pristup mom kompjuteru i dobit će ga teamviewerom ili bilo kojim drugim načinom, pa neka mi nađe bilo koji hack ako može, ja mu dam cijelu svoju plaću od 960€.

Zahvaljujem na razumijevanju
Inače nickname mi je ^0II_DARK_BIKER_II
dacajoca
Site Admin
Postovi: 98
Pridružio se: Čet Dec 28, 2017 10:41 pm

Re: sending pm

Post od dacajoca »

Forum bi i trebalo da bude javni, za privatne poruke se koriste druga sredstva komunikacije. Što se tiče ban-a, moram se konsultovati, da vidim šta je u stvari u pitanju.
dacajoca
Site Admin
Postovi: 98
Pridružio se: Čet Dec 28, 2017 10:41 pm

Re: sending pm

Post od dacajoca »

Pozdrav !
Ban ti je za sada skinut. Pokušaj se konektovati na server. Videćemo za kasnije.
IIDARK_BIKERII
Postovi: 3
Pridružio se: Čet Jan 11, 2018 5:49 pm

Re: sending pm

Post od IIDARK_BIKERII »

Zahvaljujem.
Odgovori