JumpY Ban

Vaše kritike, predloge i sugestije u vezi DAJKA I EKIPA//CoD2 Servera, možete izneti na ovom forumu
Odgovori
JumpY
Postovi: 1
Pridružio se: Pon Okt 25, 2021 7:10 pm

JumpY Ban

Post od JumpY »

Pozdrav ekipa , ovako moje je ime JumpY i jučer su me komander sa crvenim nickom i Goldie htijeli kikat/banat kao koristim neki hax ?
Da pitam šta je to sa djecom od admina da banaju igrača čim je malo bolji od njih... kao što sam napisao na serveru ja snimam igru i mogu je staviti na youtube a ne da za sve koji su bolji od vas da je to hax itd... pa gledajte na internetu kako ljudi igraju a ne ovaj je haker onaj je haker... ima da hakera jer gledam kako ljudi prate preko zida ali su nobovi i ono imaju više smrti nego killova i onda ih nitko ne kika ili bana.... tu vam je moj link gdje ja snimam igricu BF1942 i počet ću i ostale igre streamt i stavljat jer sam dobio bolji net... pa možete da vidite da nema hakova a igra je teža od cod2 dosta...
p.s. zašto je server večinu vremena srušen?


https://www.youtube.com/user/bmcivo
dacajoca
Site Admin
Postovi: 98
Pridružio se: Čet Dec 28, 2017 10:41 pm

Re: JumpY Ban

Post od dacajoca »

Pozdrav !!!
Po ko zna koji put ponavljam: Hax nije jedini razlog za ban !
Sudeći da si ljude koji su verujem prilicno stariji od tebe ( neki možda i duplo ), nazvao decom od admina, verujem da si i u igri svašta pričao ( nemam vremena da gledam log, ali verujem ).
p.s.
U poslednje vreme je problem do providera pa ima smetnji pri radu servera.
Odgovori