cod2 ulRa cfg

Vaše kritike, predloge i sugestije u vezi DAJKA I EKIPA//CoD2 Servera, možete izneti na ovom forumu
Odgovori
ulra
Postovi: 6
Pridružio se: Ned Jan 07, 2018 1:42 pm

cod2 ulRa cfg

Post od ulra »

dacajoca
Site Admin
Postovi: 98
Pridružio se: Čet Dec 28, 2017 10:41 pm

Re: cod2 ulRa cfg

Post od dacajoca »

Pozdrav !
Urla, smatram da ne bi bilo loše, da objaviš , tačnije objasniš, prvo čemu služi (ja znam ali ima ljudi koji ne znaju), pa kako da cfg fajl dodaju u igru, i zatim benefite koje dobijaju zamenom fajla (šta će dobiti kada izvrše zamenu). Ovako ....
ulra
Postovi: 6
Pridružio se: Ned Jan 07, 2018 1:42 pm

Re: cod2 ulRa cfg

Post od ulra »

Bilo je za one koji su me pitali, očekivao sam da znaju ali evo ovako i za one koji ne znaju; dakle nakon sto skinete fajl, isti otvorite u notepadu, kopirajte cijeli tekst to je rpvi korak.

Zatim idete u folder gdje vam je instalirana igrica, nadjite unutar call of duty 2 folder main, pa u njemu folder players.

Tu otvorite i nadjite datoteku cfg, otvorite nju te izbrišite sve komande a zalijepite ono što ste kopirali ranije tj cfg koji ste skinuli.

Kad pokrenete igru pitat ce vas da li zelite da uzmete preporučene postavke - vi ćete kliknuti NE.

U igrici promijenite komande s obzirom da su tu moje , tipa meni je kundak na F, pa sebi napravite kako vam odgovara.

Isti će donijeti nešto više FPS-a, nadam se, optimizirati igricu da ide dosta bolje nego na defaultu, sve osnovne komande su unutra, izbacit ce se nepotrebni detalji, ništa magično, sve je i dalje do Skilla i godina igranja, dobrih slušalica itd, ali valja probati.

Nadam se da sam pomogao, LP
Odgovori